Amphenol Aerospace Operations 2M805-001-16ZNU10-2SA
2M805-001-16ZNU10-2SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-001-16ZNU10-2SA
Brief Description
M805 2C 2#16 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M805-001-16ZNU10-2SA.pdf
Availability of 2M805-001-16ZNU10-2SA
QUANTITY
2M805-001-16ZNU10-2SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-001-16ZNU10-2SA
Internal Part NumberEIS-2M805-001-16ZNU10-2SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-001-16ZNU10-2SA
Related Links2M805-001-, 2M805-001-16ZNU10-2SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-001-16ZNU10-2SA Details Description
Related parts for 2M805-001-16ZNU10-2SA
CAP TANT 4.7UF 20V 10% RADIAL datasheet.pdf
DMM AC/DC CLAMP-ON datasheet.pdf
FUSE PTC RESETTABLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 20pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
SLIT MASK FOR NA40-16 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 90MA 16 MOHM SMD datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
IC DDR1 256MB 2.5V 166MHZ 66TSOP datasheet.pdf