Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-01ZNU12-26SA
2M805-003-01ZNU12-26SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-01ZNU12-26SA
Brief Description
M805 26C 26#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-01ZNU12-26SA.pdf
Availability of 2M805-003-01ZNU12-26SA
QUANTITY
2M805-003-01ZNU12-26SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-01ZNU12-26SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-01ZNU12-26SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-01ZNU12-26SA
2M805-003-01ZNU12-26SA Details Description
Related parts for 2M805-003-01ZNU12-26SA
TERMINAL BLOCK 10POS 3.5MM VERT datasheet.pdf
LABELS ID datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 18POS 1MM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER VERT GOLD 22POS datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM datasheet.pdf
CONN HDR 60POS W/POSTS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf
CONNECTOR PIN STRAIGHT SOLDER FL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS SKT datasheet.pdf