Amphenol Aerospace Operations 2M805-004-02NF10-200SA
2M805-004-02NF10-200SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-004-02NF10-200SA
Brief Description
M805 6C 4#23 2#20 SKT RECP
Datasheet Download
2M805-004-02NF10-200SA.pdf
Availability of 2M805-004-02NF10-200SA
QUANTITY
2M805-004-02NF10-200SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-004-02NF10-200SA
Internal Part NumberEIS-2M805-004-02NF10-200SA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-004-02NF10-200SA
2M805-004-02NF10-200SA Details Description
Related parts for 2M805-004-02NF10-200SA
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.07K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 12PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 27A D2PAK datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 110K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
XFRMR TOROIDAL 15VA THRU HOLE datasheet.pdf
TOOL ACCY datasheet.pdf
CAP FILM 0.0043UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf