Amphenol Aerospace Operations 2M805-004-02ZNU19-85SB
2M805-004-02ZNU19-85SB picture photo
Mfg. Part Number
2M805-004-02ZNU19-85SB
Brief Description
M805 85C 85#23 SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M805-004-02ZNU19-85SB.pdf
Availability of 2M805-004-02ZNU19-85SB
QUANTITY
2M805-004-02ZNU19-85SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-004-02ZNU19-85SB
Internal Part NumberEIS-2M805-004-02ZNU19-85SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-004-02ZNU19-85SB
2M805-004-02ZNU19-85SB Details Description
Related parts for 2M805-004-02ZNU19-85SB
RES TEMP SENS 100 OHM 5% 1/10W datasheet.pdf
BATTRAX SLIC SNGL NEG 400A DO214 datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS 20TSSOP datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 50V 10% 2312 datasheet.pdf
RES 80.6 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 165MA 18.5 OHM datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW datasheet.pdf
CAP CER 110PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf