Amphenol Aerospace Operations 2M805-005-07ZNU11-19PA
2M805-005-07ZNU11-19PA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-005-07ZNU11-19PA
Brief Description
2M 805 19C 19#23 PCB PIN RECP
Datasheet Download
2M805-005-07ZNU11-19PA.pdf
Availability of 2M805-005-07ZNU11-19PA
QUANTITY
2M805-005-07ZNU11-19PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-005-07ZNU11-19PA
Internal Part NumberEIS-2M805-005-07ZNU11-19PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-005-07ZNU11-19PA
2M805-005-07ZNU11-19PA Details Description
Related parts for 2M805-005-07ZNU11-19PA
OSC 3.3V PROG TTL TRI ST 25PPM datasheet.pdf
FAN AXIAL 35X10MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012 datasheet.pdf
IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 11A 5 MOHM SMD datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 20TSSOP datasheet.pdf
RES 10 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 174K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 464 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23 datasheet.pdf
RES 1 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf