TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 301A512-51-08/164-0
301A512-51-08/164-0 picture photo
Mfg. Part Number
301A512-51-08/164-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
BLOW-MOLDED PARTS
Datasheet Download
301A512-51-08/164-0.pdf
Availability of 301A512-51-08/164-0
QUANTITY
301A512-51-08/164-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 301A512-51-08/164-0
Internal Part NumberEIS-301A512-51-08/164-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 301A5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)301A512-51-08/164-0
301A512-51-08/164-0 Details Description
Related parts for 301A512-51-08/164-0
IC XLATOR DUAL LV PECL-TTL 8SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 300V 10A IN LINE datasheet.pdf
RES 1.21 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
UNICARD SHEETS MARKERS WHITE datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 8A 13.5 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf