Vishay/Sprague 30D107M025CC5A
30D107M025CC5A picture photo
Mfg. Part Number
30D107M025CC5A
Brief Description
100UF 25V 8X20.5 105C AXI
Datasheet Download
30D107M025CC5A.pdf
Availability of 30D107M025CC5A
QUANTITY
30D107M025CC5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D107M025CC5A
Internal Part NumberEIS-30D107M025CC5A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package410
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D107M025CC5A
Related Links30D107M, 30D107M025CC5A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D107M025CC5A Details Description
Related parts for 30D107M025CC5A
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BERGSTRIP .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 32TQFN datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 3.9K OHM 10SIP datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 202VWM 360VC AXIAL datasheet.pdf
RES 243 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 73.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 196 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf