Vishay/Sprague 30D687M010DD5A
30D687M010DD5A picture photo
Mfg. Part Number
30D687M010DD5A
Brief Description
680UF 10V 9.5X24 105C AXI
Datasheet Download
30D687M010DD5A.pdf
Availability of 30D687M010DD5A
QUANTITY
30D687M010DD5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D687M010DD5A
Internal Part NumberEIS-30D687M010DD5A
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package410
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D687M010DD5A
Related Links30D687M, 30D687M010DD5A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D687M010DD5A Details Description
Related parts for 30D687M010DD5A
CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 62PF 100V NP0 1808 datasheet.pdf
TVS DIODE 38.1VWM 67.8VC 1.5KA datasheet.pdf
CONN RCPT 22 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 2.26KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 4SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.6A SOT223-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT SKT datasheet.pdf