E-T-A 3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
3120-F321-P7T1-W12DB4-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F321-P7T1-W12DB4-10A.pdf
Availability of 3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
3120-F321-P7T1-W12DB4-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)185V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
Related Links3120-F321-P7, 3120-F321-P7T1-W12DB4-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F321-P7T1-W12DB4-10A Details Description
Related parts for 3120-F321-P7T1-W12DB4-10A
IC AMP RF N-CHAN 25V 10MA TO-92 datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
IC OPAMP POWER 1.4MHZ DDPAK datasheet.pdf
RES SMD 604K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN 1000' datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 3A SMC datasheet.pdf
CAP CER 390PF 250V CH 0603 datasheet.pdf
CIR BRKR ROCKER datasheet.pdf
CAP FILM 820NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf