E-T-A 3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
3120-F321-P7T1-W12LY4-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F321-P7T1-W12LY4-10A.pdf
Availability of 3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
QUANTITY
3120-F321-P7T1-W12LY4-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
Related Links3120-F321-P7, 3120-F321-P7T1-W12LY4-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F321-P7T1-W12LY4-10A Details Description
Related parts for 3120-F321-P7T1-W12LY4-10A
CONN COVER IDT STRAIN RELIEF datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 14K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V Y5V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 145VWM 234VC DO204AC datasheet.pdf
19P MTA100 CONN ASSY 22AWG RED datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 795MA 220 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG IDC .100" 18POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf