E-T-A 3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
3120-F72R-P7T1-A20Q-5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F72R-P7T1-A20Q-5A.pdf
Availability of 3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
QUANTITY
3120-F72R-P7T1-A20Q-5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
Internal Part NumberEIS-3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
Breaker TypeThermal
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
Related Links3120-F72R-P, 3120-F72R-P7T1-A20Q-5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F72R-P7T1-A20Q-5A Details Description
Related parts for 3120-F72R-P7T1-A20Q-5A
IC VOLTAGE COMPARATOR 5V 8-SOIC datasheet.pdf
D CORE DBL CHOKE 27MH 0.9A VERT datasheet.pdf
IC CPLD 2160MC 7.24NS 484FPBGA datasheet.pdf
IC ADC 14BIT SRL/PAR 64VQFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
3-ROW FEMALE SMALL BORE CONN datasheet.pdf
SC-SMT 3.81/15/90G 3.2SN BK datasheet.pdf
Connector Socket 70 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MICRO 15C S 120" WHT JACKS datasheet.pdf
RES SMD 0.03 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf