3M 32MM-23.4MM-25-8810
32MM-23.4MM-25-8810 picture photo
Mfg. Part Number
32MM-23.4MM-25-8810
Manufacturer
Product Category
Thermal - Pads, Sheets
Brief Description
32MM X 23.4MM 1=25/PK
Datasheet Download
32MM-23.4MM-25-8810.pdf
Availability of 32MM-23.4MM-25-8810
QUANTITY
32MM-23.4MM-25-8810 Order Process
Ship out your order
Specifications of 32MM-23.4MM-25-8810
Internal Part NumberEIS-32MM-23.4MM-25-8810
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Pads, Sheets
Series8810
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline23.40mm x 32.00mm
Thickness0.010" (0.254mm)
MaterialAcrylic
AdhesiveAdhesive - Both Sides
Backing, CarrierPolyester
ColorWhite
Thermal Resistivity0.90°C/W
Thermal Conductivity0.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)32MM-23.4MM-25-8810
Related Links32MM-23.4, 32MM-23.4MM-25-8810 Datasheet, 3M Distributor
32MM-23.4MM-25-8810 Details Description
Related parts for 32MM-23.4MM-25-8810
RES SMD 107 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
IC MCU 16BIT TQFP-100-3 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.1A TSOT23-8 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CONN BKWY HEADER 64POS GOLD SMD datasheet.pdf
RES 47K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 0.01% 1/5W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf