Murata Electronics North America 3321U-1-200
3321U-1-200 picture photo
Mfg. Part Number
3321U-1-200
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
3321U-1-200.pdf
Availability of 3321U-1-200
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
3321U-1-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3321U-1-200
Internal Part NumberEIS-3321U-1-200
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship 3321U-1-200 today.
Series3321U-
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-3321U-1-200
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links3321U, 3321U-1-200 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
3321U-1-200 Details Description
Related parts for 3321U-1-200
RES SMD 16.5KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 200 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM datasheet.pdf