TE Connectivity AMP Connectors 36502CR56JTDG
36502CR56JTDG picture photo
Mfg. Part Number
36502CR56JTDG
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
3650 1008 0.56UH 5% 2K RL
Datasheet Download
36502CR56JTDG.pdf
Availability of 36502CR56JTDG
QUANTITY
36502CR56JTDG Order Process
Ship out your order
Specifications of 36502CR56JTDG
Internal Part NumberEIS-36502CR56JTDG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36502CR56JTDG
Related Links36502C, 36502CR56JTDG Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
36502CR56JTDG Details Description
Related parts for 36502CR56JTDG
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE 26-22AWG GOLD datasheet.pdf
RES SMD 1.27K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 33K OHM 1/4W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
TRANS NPN 10V 0.05A SMINI-3P datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS 7.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN HDR 8POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf