Vishay/Sprague 36DX332F350DF2A
36DX332F350DF2A picture photo
Mfg. Part Number
36DX332F350DF2A
Brief Description
3300UF 350V 76X143 85C ST
Datasheet Download
36DX332F350DF2A.pdf
Availability of 36DX332F350DF2A
QUANTITY
36DX332F350DF2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DX332F350DF2A
Internal Part NumberEIS-36DX332F350DF2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DX332F350DF2A
Related Links36DX332, 36DX332F350DF2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DX332F350DF2A Details Description
Related parts for 36DX332F350DF2A
IC BUS TRANSCVR 4BIT 16SOIC datasheet.pdf
IC MULTIPLIER/ZDB 8-SOIC datasheet.pdf
10P MTA100 PSTD CONN ASSY LF datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 5.1K OHM 6SIP datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
EASYMX PROV7 STM32 EMPTY 100TQFP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN RCPT HSG 5POS W/B 2.0MM BLK datasheet.pdf