Vishay/Sprague 36DY102F100AN2A
36DY102F100AN2A picture photo
Mfg. Part Number
36DY102F100AN2A
Brief Description
1000UF 100V 35X41 85C ST
Datasheet Download
36DY102F100AN2A.pdf
Availability of 36DY102F100AN2A
QUANTITY
36DY102F100AN2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DY102F100AN2A
Internal Part NumberEIS-36DY102F100AN2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DY102F100AN2A
Related Links36DY102, 36DY102F100AN2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DY102F100AN2A Details Description
Related parts for 36DY102F100AN2A
RES SMD 127K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP POLYMER 390UF 20% 2V SMD datasheet.pdf