Vishay/Sprague 36DY103F200DE2A
36DY103F200DE2A picture photo
Mfg. Part Number
36DY103F200DE2A
Brief Description
10000UF 200V 76X130 85C ST
Datasheet Download
36DY103F200DE2A.pdf
Availability of 36DY103F200DE2A
QUANTITY
36DY103F200DE2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DY103F200DE2A
Internal Part NumberEIS-36DY103F200DE2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DY103F200DE2A
Related Links36DY103, 36DY103F200DE2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DY103F200DE2A Details Description
Related parts for 36DY103F200DE2A
NUT DRIVER HEX SOCKET 1/4" datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V datasheet.pdf
OSC XO 11.0592MHZ CMOS TTL PC datasheet.pdf
OSC XO 1.0005GHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 150 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
KNOB INSTRUM RND CLEAR .500"DIA datasheet.pdf
IC FPGA 203 I/O 256CQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX datasheet.pdf
HEX NUT M15X1.0 FOR 2S-2B datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf