TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 381A015-25-0
381A015-25-0 picture photo
Mfg. Part Number
381A015-25-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
381A015-25-0.pdf
Availability of 381A015-25-0
QUANTITY
381A015-25-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 381A015-25-0
Internal Part NumberEIS-381A015-25-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)381A015-25-0
381A015-25-0 Details Description
Related parts for 381A015-25-0
IC FPGA 80 I/O 100VQFP datasheet.pdf
PHOTODIODE BLUE 42.4MM SQ BARE datasheet.pdf
RES SMD 21.5K OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TERM RING HVY DUTY 16-12AWG datasheet.pdf
CARD EDGE 44POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12VDC 15W 1.0A datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 32.2VC DO214AB datasheet.pdf
RES 274K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf