TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A023-25/225-0-CS8288
382A023-25/225-0-CS8288 picture photo
Mfg. Part Number
382A023-25/225-0-CS8288
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
382A023-25/225-0-CS8288.pdf
Availability of 382A023-25/225-0-CS8288
QUANTITY
382A023-25/225-0-CS8288 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A023-25/225-0-CS8288
Internal Part NumberEIS-382A023-25/225-0-CS8288
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A023-25/225-0-CS8288
382A023-25/225-0-CS8288 Details Description
Related parts for 382A023-25/225-0-CS8288
LCD MODULE 16X1 SLV SUPRTWST LED datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS MALE IN-LINE #20 datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 10MHZ 8TDFN datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES 422K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
OSC XO 112.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf