Conec 3H15W4SAT73G80X
3H15W4SAT73G80X picture photo
Mfg. Part Number
3H15W4SAT73G80X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
15W4 F HD R/A 30A M.BRKT 4-40
Datasheet Download
3H15W4SAT73G80X.pdf
Availability of 3H15W4SAT73G80X
QUANTITY
3H15W4SAT73G80X Order Process
Ship out your order
Specifications of 3H15W4SAT73G80X
Internal Part NumberEIS-3H15W4SAT73G80X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3H15W4SAT73G80X
Related Links3H15W4S, 3H15W4SAT73G80X Datasheet, Conec Distributor
3H15W4SAT73G80X Details Description
Related parts for 3H15W4SAT73G80X
IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FERRITE CORE 26MM OD datasheet.pdf
IC REG LDO 4.6V 0.15A SNT6A datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 48W datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
OSC SO 150.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf