3M 3M8805-50MM
3M8805-50MM picture photo
Mfg. Part Number
3M8805-50MM
Manufacturer
Product Category
LED Thermal Products
Brief Description
THERMO PAD FOR ACRICH2 13W 50MM
Datasheet Download
3M8805-50MM.pdf
Availability of 3M8805-50MM
QUANTITY
3M8805-50MM Order Process
Ship out your order
Specifications of 3M8805-50MM
Internal Part NumberEIS-3M8805-50MM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
MSDS Material Safety Datasheet8805,8810,8815,8820 MSDS
RoHS InformationRegulatory Information
Design ResourcesLighting Product Selector
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyLED Thermal Products
Series8805
Packaging*
TypeThermally Conductive Pad
For Use With/Related ProductsSeoul Semiconductor Acrich2
ShapeRound
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3M8805-50MM
Related Links3M880, 3M8805-50MM Datasheet, 3M Distributor
3M8805-50MM Details Description
Related parts for 3M8805-50MM
IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
THERMISTOR 500 OHM 265V PTC datasheet.pdf
RES SMD 330KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206 datasheet.pdf
SWITCH SLOTTED OPT W/WIRE LEADS datasheet.pdf
RES SMD 1.6K OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
Connector Plug USB TypeB 2.0 4 Position Free Hanging (In-Line) datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR LVPECL 40VFQFN datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 144 CLBs, 4200 Gates, 50MHz, CMOS, CPGA84 IC datasheet.pdf