Laird Technologies EMI 4202AB22109600
4202AB22109600 picture photo
Mfg. Part Number
4202AB22109600
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAF TPE HB DSH
Datasheet Download
4202AB22109600.pdf
Availability of 4202AB22109600
QUANTITY
4202AB22109600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4202AB22109600
Internal Part NumberEIS-4202AB22109600
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package19
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.120" (3.00mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length96.000" (2.44m)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4202AB22109600
Related Links4202AB2, 4202AB22109600 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4202AB22109600 Details Description
Related parts for 4202AB22109600
CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONN PIN 18-22AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 7.4"LX4.72"W datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 1.33W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf