| Internal Part Number | EIS-4215FG51G00292 | |
| Standard Package | 282 | |
| Shape | Rectangular | |
| Thickness - Overall | 0.040" (1.00mm) | |
| Width | 0.275" (7.00mm) | |
| Length | 2.920" (74.17mm) | |