Laird Technologies EMI 4220PA51G01140
4220PA51G01140 picture photo
Mfg. Part Number
4220PA51G01140
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 REC
Datasheet Download
4220PA51G01140.pdf
Availability of 4220PA51G01140
QUANTITY
4220PA51G01140 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4220PA51G01140
Internal Part NumberEIS-4220PA51G01140
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.200" (5.10mm)
Length11.400" (289.56mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4220PA51G01140
Related Links4220PA5, 4220PA51G01140 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4220PA51G01140 Details Description
Related parts for 4220PA51G01140
IC ADC 12-BIT W/REF 28-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ 16SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RELAY AC CUR SENS 120VAC CHAS MT datasheet.pdf
TRANSFORMER GATE DRV MAGN TOROID datasheet.pdf
CAP CER 3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156" datasheet.pdf
CONN HEADER 5 POS RA 2.54 datasheet.pdf