Laird Technologies EMI 4220PA51H00112
4220PA51H00112 picture photo
Mfg. Part Number
4220PA51H00112
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Datasheet Download
4220PA51H00112.pdf
Availability of 4220PA51H00112
QUANTITY
4220PA51H00112 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4220PA51H00112
Internal Part NumberEIS-4220PA51H00112
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package1,421
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.200" (5.10mm)
Length1.120" (28.45mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4220PA51H00112
Related Links4220PA5, 4220PA51H00112 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4220PA51H00112 Details Description
Related parts for 4220PA51H00112
MOSFET N-CH 75V 120A TO-262 datasheet.pdf
18P MTA156 CONN ASSY 18AWG LF datasheet.pdf
TRANSDCR VOTAGE DC 0-1VDC IN datasheet.pdf
GEN4 INTERBUS ETHERNET GATEWAY datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SMD BKWY HDR TIN 46POS datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf