Laird Technologies EMI 4283PA51H00360
4283PA51H00360 picture photo
Mfg. Part Number
4283PA51H00360
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4283PA51H00360.pdf
Availability of 4283PA51H00360
QUANTITY
4283PA51H00360 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4283PA51H00360
Internal Part NumberEIS-4283PA51H00360
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package512
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.080" (2.00mm)
Width0.157" (4.00mm)
Length3.600" (91.44mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4283PA51H00360
Related Links4283PA5, 4283PA51H00360 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4283PA51H00360 Details Description
Related parts for 4283PA51H00360
IC PREC MULTIPLIER MONO 14-CDIP datasheet.pdf
CAP CER 51PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN FPC VERT 30POS 0.50MM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201A datasheet.pdf
OSC MEMS 16.0972MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 650mA (Flash) Camera Flash 13-WLCSP (2.25x1.5) datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 36-72V 1.05A datasheet.pdf
10MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 50M datasheet.pdf
RES SMD 28.4K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf