Bourns Inc. 4310R-102-220
4310R-102-220 picture photo
Mfg. Part Number
4310R-102-220
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 22 OHM 10SIP
Datasheet Download
4310R-102-220.pdf
Availability of 4310R-102-220
QUANTITY
4310R-102-220 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4310R-102-220
Internal Part NumberEIS-4310R-102-220
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±1 Ohm
Number of Resistors5
Number of Pins10
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±250ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4310R-102-220
Related Links4310R-, 4310R-102-220 Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4310R-102-220 Details Description
Related parts for 4310R-102-220
CONN HEADER .100 SINGL STR 5POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100KHZ 14SO datasheet.pdf
IC DAC 12BIT VOUT 8-DFN datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
RES 464K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS PIN datasheet.pdf
HD VT TH datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 127 TYP datasheet.pdf
INDICATOR LIGHT 12V LED RED datasheet.pdf
HDM SMPO130F T datasheet.pdf
560UF 450V 35X60MM 85C 5000H datasheet.pdf