CTS Electronic Components 445A32L13M00000
445A32L13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A32L13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 12pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A32L13M00000.pdf
Availability of 445A32L13M00000
QUANTITY
445A32L13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A32L13M00000
Internal Part NumberEIS-445A32L13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A32L13M00000
Related Links445A32L, 445A32L13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A32L13M00000 Details Description
Related parts for 445A32L13M00000
RELAY TELECOM DPDT 2A 5V datasheet.pdf
RES SMD 3.4M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LCD GRAPH 240X64 WH TRANSFL datasheet.pdf
CBL R/A MMCX/SMA JACK 12" RG316 datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
IDC PLUG 37POS datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 120PO datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN COAX JACK STR 50OHM SOLDER datasheet.pdf
IC REG LDO 4V 0.12A datasheet.pdf