CTS Electronic Components 445C32D13M00000
445C32D13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445C32D13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445C32D13M00000.pdf
Availability of 445C32D13M00000
QUANTITY
445C32D13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445C32D13M00000
Internal Part NumberEIS-445C32D13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445C32D13M00000
Related Links445C32D, 445C32D13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445C32D13M00000 Details Description
Related parts for 445C32D13M00000
OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP datasheet.pdf
JUMPER FOR SAK 16 4POS datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 1A 250VAC 48VDC datasheet.pdf
IC REG BUCK SEPIC 5V 4.5A 8SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf