CTS Electronic Components 445W3XH13M00000
445W3XH13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W3XH13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 32pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W3XH13M00000.pdf
Availability of 445W3XH13M00000
QUANTITY
445W3XH13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W3XH13M00000
Internal Part NumberEIS-445W3XH13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±15ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W3XH13M00000
Related Links445W3XH, 445W3XH13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W3XH13M00000 Details Description
Related parts for 445W3XH13M00000
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
BOARD RADIO FOR SI4210,SI4300 datasheet.pdf
RES 0.5 OHM 100W 1% TO247 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE datasheet.pdf
RES SMD 1.24 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES 49 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
17 MODII HDR SRST B/A 100 W/HD datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 9.1NS 48CSP datasheet.pdf
XG4 18AWG 16/30 12C BRD 600V datasheet.pdf