Laird Technologies EMI 4548AB51S04800
4548AB51S04800 picture photo
Mfg. Part Number
4548AB51S04800
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK SNCU NRS PU V0 DSH
Datasheet Download
4548AB51S04800.pdf
Availability of 4548AB51S04800
QUANTITY
4548AB51S04800 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4548AB51S04800
Internal Part NumberEIS-4548AB51S04800
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package19
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.060" (1.50mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length48.000" (1.22m)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4548AB51S04800
Related Links4548AB5, 4548AB51S04800 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4548AB51S04800 Details Description
Related parts for 4548AB51S04800
TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
CONN PLUG 28POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" SNGL ST datasheet.pdf
350 TB SPRING CLAMP 180D datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V datasheet.pdf
TV 39C 39#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS PIN datasheet.pdf