Laird Technologies EMI 4692PA51H01200
4692PA51H01200 picture photo
Mfg. Part Number
4692PA51H01200
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4692PA51H01200.pdf
Availability of 4692PA51H01200
QUANTITY
4692PA51H01200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4692PA51H01200
Internal Part NumberEIS-4692PA51H01200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package128
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.140" (3.60mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length12.000" (304.80mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4692PA51H01200
Related Links4692PA5, 4692PA51H01200 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4692PA51H01200 Details Description
Related parts for 4692PA51H01200
CAP TANT POLY 15UF 6.3V 1411 datasheet.pdf
RES SMD 57.6K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 1.96K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
DIN RA HEADER F datasheet.pdf
RES SMD 88.7K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 113 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf