Switchcraft Inc. 472P2P72
472P2P72 picture photo
Mfg. Part Number
472P2P72
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CABLE STR MALE-MALE 2POS 6'
Datasheet Download
472P2P72.pdf
Availability of 472P2P72
QUANTITY
472P2P72 Order Process
Ship out your order
Specifications of 472P2P72
Internal Part NumberEIS-472P2P72
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)472P2P72
Related Links472P, 472P2P72 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
472P2P72 Details Description
Related parts for 472P2P72
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.7MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 1206 SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
INSERT FMALE 4+2POS+1GND PUSH IN datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DP3T 4A 125V datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CTV 46C MIXED SKT PLUG datasheet.pdf
CAP 47 UF 20% 100 V datasheet.pdf