Laird Technologies EMI 4787PA51H01200
4787PA51H01200 picture photo
Mfg. Part Number
4787PA51H01200
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Datasheet Download
4787PA51H01200.pdf
Availability of 4787PA51H01200
QUANTITY
4787PA51H01200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4787PA51H01200
Internal Part NumberEIS-4787PA51H01200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package128
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.200" (5.10mm)
Width0.250" (6.40mm)
Length12.000" (304.80mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4787PA51H01200
Related Links4787PA5, 4787PA51H01200 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4787PA51H01200 Details Description
Related parts for 4787PA51H01200
Connector Header 12 Position 0.240" (6.10mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 104VC AXIAL datasheet.pdf
TAPE VINYL FOAM 1"X 18YD datasheet.pdf
IC HALL SWITCH MICROPWR SOT-553 datasheet.pdf
XFRMR MODUL 1PORT 1:1.141 10/100 datasheet.pdf
Connector Receptacle USB micro B 5 Position Board Cutout, Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
SGE1510-3-0600L-100MQD-200FQD datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf