FFF 50015-1192D
50015-1192D picture photo
Mfg. Part Number
50015-1192D
Datasheet Download
50015-1192D.pdf
Availability of 50015-1192D
QUANTITY
50015-1192D Order Process
Ship out your order
Specifications of 50015-1192D
Internal Part NumberEIS-50015-1192D
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package56
SeriesHPC™
PackagingBulk
Number of Positions192
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows4
Number of Columns48
FeaturesMating Guide
Contact FinishGold
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)50015-1192D
Related Links50015, 50015-1192D Datasheet, FFF Distributor
50015-1192D Details Description
Related parts for 50015-1192D
IC Z8 GP MCU 4K OTP 28SSOP datasheet.pdf
SW DIP RECESSED UNSEAL 3POS 30V datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A DPAK datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 1.8A 115 MOHM SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 89.8K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf