Vishay/Sprague 500D106M150DC2E3
500D106M150DC2E3 picture photo
Mfg. Part Number
500D106M150DC2E3
Brief Description
10UF 150V 9.5X20.5 85C AXI
Datasheet Download
500D106M150DC2E3.pdf
Availability of 500D106M150DC2E3
QUANTITY
500D106M150DC2E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D106M150DC2E3
Internal Part NumberEIS-500D106M150DC2E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package460
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D106M150DC2E3
Related Links500D106M, 500D106M150DC2E3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D106M150DC2E3 Details Description
Related parts for 500D106M150DC2E3
LED 5MM VERT HIEFF TINT YEL PCMT datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC DAC 8BIT QUAD NV 16-QSOP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP datasheet.pdf
RES 5.6M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RECEIVER NF SPEAKER - LEAN datasheet.pdf
BUZZER 16-28 VDC 65-75DB PNL datasheet.pdf
CONN HDR 55POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 236MA 850 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 50POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf