Vishay/Sprague 500D336M050CB2A
500D336M050CB2A picture photo
Mfg. Part Number
500D336M050CB2A
Brief Description
33UF 50V 8X17.5 85C AXI
Datasheet Download
500D336M050CB2A.pdf
Availability of 500D336M050CB2A
QUANTITY
500D336M050CB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D336M050CB2A
Internal Part NumberEIS-500D336M050CB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package560
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D336M050CB2A
Related Links500D336, 500D336M050CB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D336M050CB2A Details Description
Related parts for 500D336M050CB2A
CONN HEADER .100 SINGL STR 17POS datasheet.pdf
CONN 3.5MM AUDIO JACK W/TIP SHNT datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 7.5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
Crystal 16.3840MHz 20ppm 18pF 80 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLANE 80POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
Connector Socket 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 4POS GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
DSUB 15 F PCB STR G50 ZINC datasheet.pdf
CAP TANT POLY 0.68UF 63V 1210 datasheet.pdf