Vishay/Sprague 500D336M200FK2
500D336M200FK2 picture photo
Mfg. Part Number
500D336M200FK2
Brief Description
33UF 200V 12.5X44.5 85C AXI
Datasheet Download
500D336M200FK2.pdf
Availability of 500D336M200FK2
QUANTITY
500D336M200FK2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 500D336M200FK2
Internal Part NumberEIS-500D336M200FK2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package290
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)500D336M200FK2
Related Links500D336, 500D336M200FK2 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
500D336M200FK2 Details Description
Related parts for 500D336M200FK2
XFRMR LAMINATED 40VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .100 DL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 2.4KV 200A DO205 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 10POS datasheet.pdf
IC AED SMARTPOWER datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 800MA 300VAC RAD datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 1.25W DO213AB datasheet.pdf
CAP FILM 30NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.00075UF RADIAL datasheet.pdf
CAP POLY 180UF 0.2 25V SMD datasheet.pdf