Switchcraft Inc. 5110P10S144
5110P10S144 picture photo
Mfg. Part Number
5110P10S144
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CABLE MALE/FEMALE STR 10POS 12'
Datasheet Download
5110P10S144.pdf
Availability of 5110P10S144
QUANTITY
5110P10S144 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5110P10S144
Internal Part NumberEIS-5110P10S144
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5110P10S144
Related Links5110P, 5110P10S144 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
5110P10S144 Details Description
Related parts for 5110P10S144
PCB COPPER CLAD 12 X 18" 1 SIDE datasheet.pdf
CONN SMB PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V LVPECL HIGH 20PPM datasheet.pdf
RES 681 OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
IC LIU E3/DS3/STS-1 1CH 52TQFP datasheet.pdf
RES 3.83K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 24UH 135MA 3.5 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 120PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf