Switchcraft Inc. 5112P12S36
5112P12S36 picture photo
Mfg. Part Number
5112P12S36
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CABLE MALE/FEMALE STR 12POS 3'
Datasheet Download
5112P12S36.pdf
Availability of 5112P12S36
QUANTITY
5112P12S36 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5112P12S36
Internal Part NumberEIS-5112P12S36
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5112P12S36
Related Links5112P, 5112P12S36 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
5112P12S36 Details Description
Related parts for 5112P12S36
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 16-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 1MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL 2WIRE 24-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT VERT HV-100 12POS datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP datasheet.pdf
RES SMD 0.24 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
OSC XO 4.096MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
BOARD ADC SIGNAL SOURCE datasheet.pdf
BLZP 5.08/21/270LR SN OR BX datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD datasheet.pdf