CNC Tech 513-26-4400-SV-0025F
513-26-4400-SV-0025F picture photo
Mfg. Part Number
513-26-4400-SV-0025F
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MODULAR CBL STR 25' OPEN END
Datasheet Download
513-26-4400-SV-0025F.pdf
Availability of 513-26-4400-SV-0025F
QUANTITY
513-26-4400-SV-0025F Order Process
Ship out your order
Specifications of 513-26-4400-SV-0025F
Internal Part NumberEIS-513-26-4400-SV-0025F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Straight Cable
Connector TypePlug to Cable
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
Features-
StyleSingle Ended
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)513-26-4400-SV-0025F
Related Links513-26-440, 513-26-4400-SV-0025F Datasheet, CNC Tech Distributor
513-26-4400-SV-0025F Details Description
Related parts for 513-26-4400-SV-0025F
CAP POLYMER 820UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf
MODULE DDR-400 256MB 184-DIMM datasheet.pdf
CA,62.5,24F,OFNP,MPO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
TERMINAL WPE 2.5 WHITE datasheet.pdf
IC SGNL BUFFER/REPEAT/SPLTR datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
SERVO MOTOR datasheet.pdf
CAP POLYMER 390UF 20% 2V SMD datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.02 UF 5 % 1600 VDC RA datasheet.pdf