Vishay/Sprague 515D226M350DK6AE3
515D226M350DK6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
515D226M350DK6AE3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
22UF 350V 12.5X25 85C RAD
Datasheet Download
515D226M350DK6AE3.pdf
Availability of 515D226M350DK6AE3
QUANTITY
515D226M350DK6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 515D226M350DK6AE3
Internal Part NumberEIS-515D226M350DK6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)515D226M350DK6AE3
Related Links515D226M, 515D226M350DK6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
515D226M350DK6AE3 Details Description
Related parts for 515D226M350DK6AE3
REMOVAL TOOL BNC/TNC 8IN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 39POS WALL MT PINS datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MOD WHITE datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS T/H R/A datasheet.pdf
RES SMD 31.6 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
IC FPGA 267 I/O 325FCS datasheet.pdf
TVPS00RF-25-46S (SEE BOM) datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf