Vishay/Sprague 516D106M250NP6AE3
516D106M250NP6AE3 picture photo
Mfg. Part Number
516D106M250NP6AE3
Brief Description
10UF 250V 10X21 85C AXI
Datasheet Download
516D106M250NP6AE3.pdf
Availability of 516D106M250NP6AE3
QUANTITY
516D106M250NP6AE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 516D106M250NP6AE3
Internal Part NumberEIS-516D106M250NP6AE3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)516D106M250NP6AE3
Related Links516D106M, 516D106M250NP6AE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
516D106M250NP6AE3 Details Description
Related parts for 516D106M250NP6AE3
IC REG BUCK ADJ 1A 8-SOIC datasheet.pdf
IC 14-STAGE BIN COUNTER 16-DIP datasheet.pdf
CONN HEADER FPC .4MM 64POS SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 500MA SOD123 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONTROL LOGIC MASTER COMMS 24V datasheet.pdf
TRAN RF 2.3GHZ 45W NI1230-4S2L datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf