FFF 51761-10002410ABLF
51761-10002410ABLF picture photo
Mfg. Part Number
51761-10002410ABLF
Datasheet Download
51761-10002410ABLF.pdf
Availability of 51761-10002410ABLF
QUANTITY
51761-10002410ABLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 51761-10002410ABLF
Internal Part NumberEIS-51761-10002410ABLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package198
Connector StyleBlade Power
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
TerminationSolder
Contact Layout, Typical24 Signal, 10 Power
FeaturesGuide Pin
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-20°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)51761-10002410ABLF
Related Links51761-100, 51761-10002410ABLF Datasheet, FFF Distributor
51761-10002410ABLF Details Description
Related parts for 51761-10002410ABLF
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC CABLE/PCB EQ 6.25GBPS 16-VQFN datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 8A TO263AB datasheet.pdf
CONN FFC RCPT HSG 22POS 2.54MM datasheet.pdf
IC RCVR DIFF QUAD HS 16TSSOP datasheet.pdf
KIT JAVA EVAL STM32 F2 SERIES datasheet.pdf
RES 0.33 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 100V C0G 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM datasheet.pdf