CNC Tech 522-26-4400-BL-0014F
522-26-4400-BL-0014F picture photo
Mfg. Part Number
522-26-4400-BL-0014F
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MODULAR CBL COILED 14' REVERSED
Datasheet Download
522-26-4400-BL-0014F.pdf
Availability of 522-26-4400-BL-0014F
QUANTITY
522-26-4400-BL-0014F Order Process
Ship out your order
Specifications of 522-26-4400-BL-0014F
Internal Part NumberEIS-522-26-4400-BL-0014F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Coiled Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length14.0' (4.30m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
Features-
StyleReverse
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)522-26-4400-BL-0014F
Related Links522-26-440, 522-26-4400-BL-0014F Datasheet, CNC Tech Distributor
522-26-4400-BL-0014F Details Description
Related parts for 522-26-4400-BL-0014F
IC PWR DIST SWITCH SNGL SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG BCK BST ADJ DL SYNC 16QFN datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 203 TYPE D 6POS datasheet.pdf
CAP CER 7PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC INTERFACE datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 64MM datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
MICRO 21C S 120" RBW NI datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 5% 63VDC AXIAL datasheet.pdf
10UF 63V 8,2X11MM 105C 2000H datasheet.pdf