Johanson Technology Inc. 5400BL15K050E
5400BL15K050E picture photo
Mfg. Part Number
5400BL15K050E
Brief Description
BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5400MHZ
Datasheet Download
5400BL15K050E.pdf
Availability of 5400BL15K050E
QUANTITY
5400BL15K050E Order Process
Ship out your order
Specifications of 5400BL15K050E
Internal Part NumberEIS-5400BL15K050E
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesBenefits of using Integrated Passive Components over a Discrete Solution
Featured ProductIntegrated Passive Components
Standard Package4,000
Series5400
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency Range4.9GHz ~ 5.87GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 50 Ohm
Phase Difference180° ±10
Insertion Loss (Max)1.2dB
Return Loss (Min)8.5dB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5400BL15K050E
Related Links5400BL, 5400BL15K050E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
5400BL15K050E Details Description
Related parts for 5400BL15K050E
OPTOISOLTR 5.3KV PHOTO FET 6-SMD datasheet.pdf
RES MO 1W 56 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
WRENCH OPEN END 22MMX24MM 9.84" datasheet.pdf
LED ASSY VERT 5MM GRN 565NM datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 8MM datasheet.pdf
EMITTER UV 400NM 30MA RADIAL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
LED CBL ASSY 5MM 0.5W W/BK 24"LD datasheet.pdf