FFF 54112-103220800LF
54112-103220800LF picture photo
Mfg. Part Number
54112-103220800LF
Datasheet Download
54112-103220800LF.pdf
Availability of 54112-103220800LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54112-103220800LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54112-103220800LF
Internal Part NumberEIS-54112-103220800LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions22
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.626" (15.90mm)
Length - Post (Mating)0.216" (5.50mm)
Length - Stack Height0.315" (8.00mm)
Length - Tail0.095" (2.41mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54112-103220800LF
Related Links54112-10, 54112-103220800LF Datasheet, FFF Distributor
54112-103220800LF Details Description
Related parts for 54112-103220800LF
JUNCTION BOX 1 GANG ADH WHITE datasheet.pdf
IC MCU 4K FLASH 256B SRAM 20SSOP datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS WALL MT SCK datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 20V 0.55A SOT666 datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1927BGA datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100" datasheet.pdf