FFF 54121-806100850LF
54121-806100850LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-806100850LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-806100850LF.pdf
Availability of 54121-806100850LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-806100850LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-806100850LF
Internal Part NumberEIS-54121-806100850LF
PackagingBulk
Number of Positions10
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.744" (18.90mm)
Length - Post (Mating)0.289" (7.34mm)
Length - Stack Height0.335" (8.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-806100850LF
Related Links54121-80, 54121-806100850LF Datasheet, FFF Distributor
54121-806100850LF Details Description
Related parts for 54121-806100850LF
CONN EDGECARD 44POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
AUDIO PLUG 2.5MM 2P SCREENED datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 36-75V +/-12VOUT datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFNS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 19.56MM datasheet.pdf
RES SMD 0.003 OHM 0.1% 3W 3637 datasheet.pdf
SWITCH LIMIT INDUSTRIAL datasheet.pdf
CAP CER 33PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf