FFF 54122-109181200LF
54122-109181200LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-109181200LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-109181200LF.pdf
Availability of 54122-109181200LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-109181200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-109181200LF
Internal Part NumberEIS-54122-109181200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions18
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.025" (26.03mm)
Length - Post (Mating)0.432" (10.98mm)
Length - Stack Height0.472" (12.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-109181200LF
Related Links54122-10, 54122-109181200LF Datasheet, FFF Distributor
54122-109181200LF Details Description
Related parts for 54122-109181200LF
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS VERT GOLD datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 10% 305VAC RAD datasheet.pdf
RES SMD 17.4K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
HEADER 41 A 500 V 7.62 MM 4POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V HCSL 25PPM 5X7MM datasheet.pdf