FFF 54122-811401800LF
54122-811401800LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-811401800LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-811401800LF.pdf
Availability of 54122-811401800LF
QUANTITY
54122-811401800LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-811401800LF
Internal Part NumberEIS-54122-811401800LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions40
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.396" (10.07mm)
Length - Stack Height0.709" (18.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-811401800LF
Related Links54122-81, 54122-811401800LF Datasheet, FFF Distributor
54122-811401800LF Details Description
Related parts for 54122-811401800LF
IC CLKSYN SRL/FLASH 3PLL 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
SOCKET HEX 5/32" 1.65" datasheet.pdf
CAP THIN FILM 3PF 50V 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 680 OHM 0.1W SMD datasheet.pdf
CONN PLUG STRAIGHT 12POS W/SCKT datasheet.pdf
CONN POWER HEADER BP 8POS GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER R/A GOLD 17POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS PIN datasheet.pdf
BOARD EVAL AMP MMIC HMC903 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 22PF 25V 0603 datasheet.pdf